kate - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
el: Εμφάνιση λεπτομερειών για το Git Blame

en: Toggle Git Blame Details
el: Εναλλαγή λεπτομερειών για το Git Blame

en: Git blame, show commit failed.
el: Git blame, εμφάνιση αποτυχημένης αποστολής στο αποθετήριο.

en: Not Committed Yet
el: Δεν υποβλήθηκε ακόμη

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
el: Ερ&γαλεία
