katesymbolviewer - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Show Functions
el: Εμφάνιση συναρτήσεων

en: Functions
el: Συναρτήσεις

en: Show Macros
el: Εμφάνιση μακροεντολών

en: Show Structures
el: Εμφάνιση δομών

en: Macros
el: Μακροεντολές

en: Structures
el: Δομές

en: Show Subroutines
el: Εμφάνιση υπορουτινών

en: Show Modules
el: Εμφάνιση αρθρωμάτων

en: Subroutines
el: Υπορουτίνες

en: Modules
el: Αρθρώματα

en: Show Uses
el: Εμφάνιση χρήσεων

en: Show Pragmas
el: Εμφάνιση Pragmas

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Namespaces
el: Πεδίο ορισμού ονομάτων

en: Classes
el: Κλάσεις

en: SymbolViewer
el: Προβολέας συμβόλων

en: Tree Mode
el: Λειτουργία δέντρου

en: Expand Tree
el: Επέκταση δέντρου

en: Show Sorted
el: Εμφάνιση ταξινομημένων

en: Show Parameters
el: Εμφάνιση παραμέτρων

en: Symbol List
el: Λίστα συμβόλων

en: Filter...
el: Φίλτρο...

[ctx: @title:column]
en: Symbols
el: Σύμβολα

[ctx: @title:column]
en: Position
el: Θέση

en: Sorry, not supported yet!
el: Δυστυχώς δεν υποστηρίζεται ακόμη

en: File type: %1
el: Τύπος αρχείου: %1

en: Display functions parameters
el: Εμφάνιση παραμέτρων της συνάρτησης

en: Automatically expand nodes in tree mode
el: Αυτόματη επέκταση κόμβων σε λειτουργία δένδρου

en: Always display symbols in tree mode
el: Πάντα να εμφανίζονται τα σύμβολα σε δένδρο

en: Always sort symbols
el: Πάντα να ταξινομούνται τα σύμβολα

en: Parser Options
el: Επιλογές αναλυτή

en: Symbol Viewer
el: Προβολέας συμβόλων

en: Symbol Viewer Configuration Page
el: Σελίδα διαμόρφωσης προβολέα συμβόλων

en: Show Methods
el: Εμφάνιση μεθόδων

en: Show Classes
el: Εμφάνιση κλάσεων

en: Globals
el: Καθολικά

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
el: Ρ&υθμίσεις

en: Show Tags
el: Εμφάνιση ετικετών

en: Show Params
el: Εμφάνιση παραμέτρων

en: Show Variables
el: Εμφάνιση μεταβλητών

en: Show Templates
el: Εμφάνιση προτύπων

en: Params
el: Παράμετροι

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Templates
el: Πρότυπα
