katexmltools - en to el translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
el: Εργαλεία XML

en: &Insert Element...
el: &Εισαγωγή στοιχείου...

en: &Close Element
el: &Κλείσιμο στοιχείου

en: Assign Meta &DTD...
el: Ανάθεση Meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
el: Ανάθεση Meta DTD σε μορφή XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
el: Το τρέχον αρχείο προσδιορίστηκε σαν ένα έγγραφο τύπου "%1". Το meta DTD για αυτόν τον τύπο εγγράφου θα φορτωθεί τώρα.

en: Loading XML Meta DTD
el: Φόρτωση XML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
el: Το αρχείο '%1' ήταν αδύνατο να ανοιχτεί. Ο εξυπηρετητής επέστρεψε ένα σφάλμα.

en: XML Plugin Error
el: Σφάλμα πρόσθετου XML

en: XML entities
el: Οντότητες XML

en: XML attribute values
el: Τιμές ιδιοτήτων XML

en: XML attributes
el: Ιδιότητες XML

en: XML elements
el: Στοιχεία XML

en: Insert XML Element
el: Εισαγωγή στοιχείου XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
el: Δώστε το όνομα της ετικέτας XML και τις ιδιότητες (τα "<", ">" και η ετικέτα κλεισίματος θα συμπληρωθούν αυτόματα):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
el: Το αρχείο '%1' ήταν αδύνατο να αναλυθεί. Παρακαλώ ελέγξτε ότι το αρχείο είναι σωστά μορφοποιημένο ως XML.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
el: Το αρχείο '%1' δεν είναι στην αναμενόμενη μορφή. Παρακαλώ ελέγξτε ότι το αρχείο είναι αυτού του τύπου:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Μπορείτε να παράγετε τέτοια αρχεία με το dtdparse. Δείτε την τεκμηρίωση των πρόσθετων του Kate για περισσότερες πληροφορίες.

en: Analyzing meta DTD...
el: Ανάλυση meta DTD...

en: Cancel
el: Ακύρωση
