katefilebrowserplugin - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
el: Εισάγετε ένα φίλτρο ονόματος για να περιορίσετε ποια αρχεία εμφανίζονται.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
el: Άνοιγμα με

en: &Other...
el: Άλλ&ο...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
el[0]: Προσπαθείτε να ανοίξετε 1 αρχείο, είστε βέβαιοι;
el[1]: Προσπαθείτε να ανοίξετε %1 αρχεία, είστε βέβαιοι;

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
el: Άνοιγμα όλων των αρχείων

en: Bookmarks
el: Σελιδοδείκτες

en: Current Document Folder
el: Φάκελος τρέχοντος εγγράφου

en: Options
el: Επιλογές

en: Automatically synchronize with current document
el: Αυτόματος συγχρονισμός με το τρέχον έγγραφο

en: Highlight current file
el: Τονισμός τρέχοντος αρχείου

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: A&vailable actions:
el: &Διαθέσιμες ενέργειες:

en: S&elected actions:
el: &Επιλεγμένες ενέργειες:

en: Filesystem Browser
el: Περιηγητής συστήματος αρχείων

en: Filesystem Browser Settings
el: Ρυθμίσεις περιηγητή συστήματος αρχείων

en: Filesystem
el: Σύστημα αρχείων
