katetextfilter - en to eo translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
eo: <title>Rezulto de:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
eo: Vi ne estas permesita ruli arbitrajn eksterajn aplikaĵojn. Se vi volas kapabli fari tion, kontaktu vian sisteman administranton.

en: Access Restrictions
eo: Limigo al akiro

en: Text Filter
eo: Teksta Filtrilo

en: Usage: textfilter COMMAND
eo: Uzado: textfilter KOMANDO

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
eo: <qt><p>Uzado: <code>textfilter KOMANDO</code></p><p>Anstataŭigu la elekton per la eligo de la specifita ŝelkomando.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
eo: &Filtri tra Komando...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
eo: Dialogo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
eo: Enigu komandon &por transmeto de la elektita teksto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
eo: Malfermi rezultojn en nova fenestro

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
eo: Kopii la rezultojn al tondujo lasante la dokumenton neŝanĝita.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
eo: Kopii la rezulton anstataŭ alglui ĝin

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
eo: Se markita, eligo de STDOUT kaj STDERR estos kunfandataj kaj neniuj eraroj estos raportataj.
    Alikaze, STDERR estos montrata kiel pasiva mesaĝo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
eo: Kunfandi STDOUT kaj STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj
