katexmltools - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
eo: XML Iloj

en: &Insert Element...
eo: En&igi eron...

en: &Close Element
eo: &Fermi eron

en: Assign Meta &DTD...
eo: Atribui Meta &DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
eo: Atribui Meta DTD en XML-aranĝo

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
eo: La aktuala dosier estis identigita kiel dokumento de speco "%1". La meta DTD por ĉi tiu speco de dokumento estos nun ŝargata.

en: Loading XML Meta DTD
eo: Ŝarganta XML Meta DTD

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
eo: La dosiero '%1' ne malfermeblas. La servilo liveris eraron.

en: XML Plugin Error
eo: Eraro de XML-kromprogramo

en: XML entities
eo: XML entoj

en: XML attribute values
eo: XML atributvaloroj

en: XML attributes
eo: XML atributoj

en: XML elements
eo: XML elementoj

en: Insert XML Element
eo: Enmeti XML-eron

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
eo: Enigu nomon kaj atribuojn de XML-marko ("<", ">" kaj ferma marko estos aldonataj):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
eo: La dosiero '%1' ne analizeblas. Bonvole kontrolu ĉu la dosiero estas XML-korekte formata.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
eo: La dosiero '%1'ne estas en la atendata aranĝo. Bonvole kontrolu ĉu la dosiero estas de ĉi tiu speco:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Vi povas produkti tiajn dosierojn per dtdparse. Vidu la dokumentadon de la kromprogramo de Kate por pliaj informoj.

en: Analyzing meta DTD...
eo: Analizanta meta DTD...

en: Cancel
eo: Nuligi
