kate - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Document Switcher
eo: Dokumentŝanĝilo

en: Last Used Views
eo: Laste Uzitaj Perspektivoj

en: Opens a list to walk through the list of last used views.
eo: Malfermas liston por trairi la liston de la laste uzitaj vidoj.

en: Walk through the list of last used views
eo: Trairi la liston de la lastaj uzitaj vidoj

en: Last Used Views (Reverse)
eo: Laste Uzitaj Perspektivoj (Inversa)

en: Opens a list to walk through the list of last used views in reverse.
eo: Malfermas liston por trairi la liston de la laste uzitaj vidoj inverse.

en: Close View
eo: Fermi Perspektivon

en: Closes the selected view in the list of last used views.
eo: Fermas la elektitan vidon en la listo de laste uzitaj vidoj.

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
eo: &Iri
