katebacktracebrowserplugin - en to eo translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
eo: Dosiero

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
eo: Linio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
eo: Funkcio

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
eo: Agordi Dosierujvojojn...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
eo: Uzi Tondujon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
eo: Ŝargi Dosieron...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
eo: Serĉi Dosierujojn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
eo: Bonvolu aldoni la fontodosierujojn en kiuj serĉi la dosierojn de la retrospuro:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
eo: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Enmetu la fontodosierujojn ĉi tie. Ekzemple, por KDE-disvolviĝo vi devus aldoni la fontdosierujojn de Qt and Frameworks:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
eo: Fo&rigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
eo: &Aldoni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
eo: Dosiertipoj:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
eo: Listo de dosiersufiksoj. Ekzemplo: *.cpp, *.h, *.c, etc...

en: Indexing files...
eo: Indeksanta dosierojn...

en: Backtrace
eo: Retrospuro

en: Load Backtrace
eo: Ŝargi Retrospuron

en: Loading backtrace succeeded
eo: Ŝargo de retrospuro sukcesis

en: Loading backtrace failed
eo: Ŝargo de retrospuro malsukcesis

en: File not found: %1
eo: Dosiero ne troviĝis: %1

en: Opened file: %1
eo: Malfermis dosieron: %1

en: No debugging information available
eo: Sencimigaj informoj ne haveblas

en: Backtrace Settings
eo: Agordoj por Retrospurado

en: Backtrace Browser Settings
eo: Retumilagordoj por Retrospurado
