kate - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Scroll to source
eo: Rulumi al fonto

en: Jump to label
eo: Salti al etikedo

en: Copy
eo: Kopii

en: Select All
eo: Elekti Ĉion

en: Compiler Explorer
eo: Esploristo de Kompililo

en: &Open Current File in Compiler Explorer
eo: Malfermi Aktualan Dosier&on en Kompilila Esplorilo

en: No file open
eo: Neniu dosiero malfermita

en: Do you really want to close %1?
eo: Ĉu vi vere volas fermi %1?

en: Compile
eo: Kompilu

en: Options
eo: Elektebloj

en: Demangle Identifiers
eo: Maltordi Identigilojn

en: Filter Library Functions
eo: Filtri Bibliotekajn Funkciojn

en: Filter Unused Labels
eo: Filtri Neuzitajn Etikedojn

en: Filter Comments
eo: Filtri Komentojn

en: Intel Syntax
eo: Intel-Sintakso

en: Change Url...
eo: Ŝanĝi URL...

en: Enter Url
eo: Enigi URL

en: Enter Url to CompilerExplorer instance. For e.g., http://localhost:10240
eo: Enigu URL al KompililEsplorila instanco. Ekz. http://localhost:10240

en: Compiler returned: %1
eo: Kompililo redonis: %1

en: Reveal linked code
eo: Malkaŝi binditan kodon

en: CompilerExplorer
eo: KompililEsplorilo

en: '%1' compiler flags were found. Output may not be useful.
eo: '%1' kompililaj flagoj estis trovitaj. Eligo povus esti nehelpa.
