katefilebrowserplugin - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Search
eo: Serĉi

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
eo: Enigu nomon de filtrilo por limigi kiujn dosierojn montri.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
eo: Malfermi Per

en: &Other...
eo: &Alia...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
eo[0]: Vi estas provanta malfermi 1 dosieron, ĉu vi certas?
eo[1]: Vi estas provanta malfermi %1 dosierojn, ĉu vi certas?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
eo: Malfermi Ĉiujn Dosierojn

en: Bookmarks
eo: Legosignoj

en: Current Document Folder
eo: Aktuala dokumentdosierujo

en: Options
eo: Opcioj

en: Automatically synchronize with current document
eo: Aŭtomate sinkronigi kun aktuala dokumento

en: Highlight current file
eo: Reliefigi aktualan dosieron

en: Toolbar
eo: Ilobreto

en: A&vailable actions:
eo: Agoj ha&veblaj:

en: S&elected actions:
eo: &Elektitaj agoj:

en: Filesystem Browser
eo: Foliumilo de dosiersistemo

en: Filesystem Browser Settings
eo: Agordoj de foliumilo de dosiersistemo

en: Filesystem
eo: Dosiersistemo
