kate - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
eo: Montri Git Blame Detalojn

en: Toggle Git Blame Details
eo: Baskuligi Git Blame Detalojn

en: Git blame, show commit failed.
eo: Git blame, show commit malsukcesis.

en: Not Committed Yet
eo: Ankoraŭ Ne Enmetita

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eo: &Iloj
