katesymbolviewer - en to eo translation catalogue (46 entries)

en: Show Functions
eo: Montri Funkciojn

en: Functions
eo: Funkcioj

en: Show Macros
eo: Montri Makroojn

en: Show Structures
eo: Montri Strukturojn

en: Macros
eo: Makrooj

en: Structures
eo: Strukturoj

en: Show Subroutines
eo: Montri Subfunkciojn

en: Show Modules
eo: Montri Modulojn

en: Subroutines
eo: Subfunkcioj

en: Modules
eo: Moduloj

en: Show Uses
eo: Montri Uzojn

en: Show Pragmas
eo: Montri Pragmaojn

en: Uses
eo: Uzadoj

en: Pragmas
eo: Pragmaoj

en: Namespaces
eo: Nomspacoj

en: Defines
eo: Difinoj

en: Classes
eo: Klasoj

en: SymbolViewer
eo: Simbolmontrilo

en: Tree Mode
eo: Arba Reĝimo

en: Expand Tree
eo: Ekspandi Arbon

en: Show Sorted
eo: Montri Ordigite

en: Show Parameters
eo: Montri Parametrojn

en: Symbol List
eo: Simbollisto

en: Filter…
eo: Filtri…

[ctx: @title:column]
en: Symbols
eo: Simboloj

[ctx: @title:column]
en: Position
eo: Pozicio

en: Sorry, not supported yet!
eo: Pardonu, ankoraŭ ne subtenata!

en: File type: %1
eo: Dosiertipo: %1

en: Display functions parameters
eo: Montri funkcioparametrojn

en: Automatically expand nodes in tree mode
eo: Aŭtomate vastigi nodojn en arboreĝimo

en: Always display symbols in tree mode
eo: Ĉiam montri simbolojn en arboreĝimo

en: Always sort symbols
eo: Ĉiam ordigi simbolojn

en: Parser Options
eo: Opcioj de Analizilo

en: Symbol Viewer
eo: Simbolvidigilo

en: Symbol Viewer Configuration Page
eo: Agordopaĝo de Simbolvidigilo

en: Show Methods
eo: Montri Metodojn

en: Show Classes
eo: Montri Klasojn

en: Globals
eo: Globaloj

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
eo: A&gordo

en: Show Tags
eo: Montri Etikedojn

en: Show Params
eo: Montri Param-ojn

en: Show Variables
eo: Montri Variablojn

en: Show Templates
eo: Montri Ŝablonojn

en: Params
eo: Param-oj

en: Variables
eo: Variabloj

en: Templates
eo: Ŝablonoj:
