kate - en to eo translation catalogue (64 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, run)
en: Run
eo: Lanĉi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_34)
en: Run time (milliseconds):
eo: Rultempo (milisekundoj):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_35)
en: Probe level:
eo: Sonda nivelo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userOpsLabel)
en: User operations layout module:
eo: Uzantoperacia enpaĝiga modulo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userClassLabel)
en: User classes file:
eo: Dosiero de uzantklasoj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Base period:
eo: Baza periodo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Reduction core count:
eo: Redukta kernkalkulo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Time core count:
eo: Tempo-kernkalkulo:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, system)
en: System
eo: Sistemo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Model inertia success rate threshold:
eo: Sojlo de sukcesprocenta modelo de inercio:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Model inertia count threshold:
eo: Modela inercia kalkulsojlo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Targeted pattern extractor delta success rate threshold:
eo: Celita ŝablono ekstraktilo delta sukcesprocentsojlo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Minimum simulation time horizon:
eo: Minimuma simulada tempohorizonto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Maximum simulation time horizon:
eo: Maksimuma simulada tempohorizonto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Simulation time horizon:
eo: Simulada tempohorizonto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Targeted pattern extractor time horizon:
eo: Celita padrona ekstraktila tempohorizonto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Perf sampling period:
eo: Perf-specimena periodo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Float tolerance:
eo: Float-toleremo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Timer tolerance:
eo: Temporigila toleremo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Primary time horizon:
eo: Primara tempohorizonto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Secondary time horizon:
eo: Sekundara tempohorizonto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Notification marker resilience:
eo: Fortikeco de sciiga markilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Goal prediction success resilience:
eo: Celprognoza sukces-fortikeco:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, debugtab)
en: Debug
eo: Sencimigi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: Debug:
eo: Sencimigi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Debug windows:
eo: Sencimigi fenestrojn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Traces:
eo: Spuroj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceCompInputs)
en: Composite inputs
eo: Kunmetitaj enigaĵoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceCompOutputs)
en: Composite outputs
eo: Komponitaj eligaĵoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceModelIn)
en: Model inputs
eo: Modelaj enigaĵoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceModelOut)
en: Model outputs
eo: Modelaj eliraĵoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tracePredMon)
en: Prediction monitoring
eo: Antaŭdira monitorado

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceGoalMon)
en: Goal monitoring
eo: Monitorado de celo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceModelRev)
en: Model revision
eo: Revizio de modelo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, traceModComInj)
en: Model/composite injections
eo: Modelo/kunmetitaj injektoj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: Decompile objects:
eo: Malkompili objektojn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, decompileFileLabel)
en: Decompile to file:
eo: Malkompili al dosiero:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Ignore named objects:
eo: Ignori nomitajn objektojn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Dump objects to file:
eo: Elmeti objektojn al dosiero:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Test objects:
eo: Testobjektoj:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30)
en: Decompile models:
eo: Malkompili modelojn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Ignore named models:
eo: Ignori nomitajn modelojn:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dumpFileLabel)
en: Dump models to file:
eo: Elmeti modelojn al dosiero:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_33)
en: Test models:
eo: Testmodeloj:

en: Path to replicode executor:
eo: Vojo al replikod-rulilo:

en: Replicode
eo: Replikodo

en: Replicode configuration
eo: Replikoda agordo

en: Run replicode
eo: Ruli replikodon

en: Stop replicode
eo: Ĉesigi replikodon

en: Replicode Config
eo: Replikoda Agordo

[ctx: shortcut for action]
en: Run (%1)
eo: Ruli (%1)

[ctx: shortcut for action]
en: Stop (%1)
eo: Halti (%1)

[ctx: @title:window]
en: Active Document Not Found
eo: Aktiva Dokumento Ne Trovita

en: Could not find an active document to run.
eo: Ne eblis trovi aktivan dokumenton por ruli.

[ctx: @title:window]
en: Empty Document
eo: Malplena Dokumento

en: Cannot execute an empty document.
eo: Ne povas efektivigi malplenan dokumenton.

[ctx: @title:window]
en: File Not Found
eo: Dosiero ne trovita

en: Unable to open source file for reading.
eo: Ne eblas malfermi fontdosieron por legado.

[ctx: @title:window]
en: Replicode Executable Not Found
eo: Replikod-Binarprogramo Ne Trovita

en: Unable to find replicode executor.
    Please go to settings and set the path to the Replicode executable.
eo: Ne eblas trovi replikodan plenumilon.
    Bonvolu iri al agordoj kaj agordi la vojon al la replikod-plenumeblaĵo.

[ctx: @title:window]
en: User Operator Library Not Found
eo: Biblioteko de Uzant-Operatoroj Ne Trovita

en: Unable to find user operator library.
    Please go to settings and set the path to the library.
eo: Ne eblas trovi la bibliotekon de uzanta operatoro.
    Bonvolu iri al agordoj kaj agordi la vojon al la biblioteko.

en: Replicode execution failed: %1
eo: Replikod-rulo malsukcesis: %1

en: Replicode execution finished.
eo: Replikod-rulo finiĝis.
