kate - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Lock Current Document
eo: Ŝlosi Nunan Dokumenton

en: Lock preview to current document
eo: Ŝlosi antaŭrigardon al aktuala dokumento

en: Unlock Current View
eo: Malŝlosi Nunan Vidon

en: Unlock current view
eo: Malŝlosi nunan vidon

en: Automatically Update Preview
eo: Aŭtomate Ĝisdatigi Antaŭrigardon

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
eo: Ebligi aŭtomatajn ĝisdatigojn de la antaŭrigardo al la aktuala dokumentenhavo

en: Manually Update Preview
eo: Mane Ĝisdatigi Antaŭrigardon

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
eo: Malebligi aŭtomatajn ĝisdatigojn de la antaŭrigardo al la nuna dokumentenhavo

en: Update Preview
eo: Ĝisdatigi Antaŭrigardon

en: Update the preview to the current document content
eo: Ĝisdatigi la antaŭrigardon al la aktuala dokumentenhavo

en: View
eo: Vido

en: No preview available.
eo: Neniu antaŭrigardo disponebla.

en: About %1
eo: Pri %1
