kate-ctags-plugin - en to et translation catalogue (71 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Session-global index targets
et: Seansi-globaalsed indeksi sihtmärgid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delButton)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateDB)
en: Update
et: Uuenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmdLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: CTags command
et: CTagsi käsk

[ctx: Tag Type]
en: define
et: definitsioon

[ctx: Tag Type]
en: label
et: pealdis

[ctx: Tag Type]
en: macro
et: makro

[ctx: Tag Type]
en: function
et: funktsioon

[ctx: Tag Type]
en: subroutine
et: alamrutiin

[ctx: Tag Type]
en: fragment definition
et: fragmendi definitsioon

[ctx: Tag Type]
en: any pattern
et: suvaline muster

[ctx: Tag Type]
en: slot
et: pesa

[ctx: Tag Type]
en: pattern
et: muster

[ctx: Tag Type]
en: class
et: klass

[ctx: Tag Type]
en: enumerator
et: nummerdaja

[ctx: Tag Type]
en: enumeration
et: nummerdus

[ctx: Tag Type]
en: member
et: liige

[ctx: Tag Type]
en: namespace
et: nimeruum

[ctx: Tag Type]
en: prototype
et: prototüüp

[ctx: Tag Type]
en: struct
et: struktuur

[ctx: Tag Type]
en: typedef
et: tüübidefinitsioon

[ctx: Tag Type]
en: union
et: ühendus

[ctx: Tag Type]
en: variable
et: muutuja

[ctx: Tag Type]
en: external variable
et: väline muutuja

[ctx: Tag Type]
en: paragraph
et: lõik

[ctx: Tag Type]
en: feature
et: omadus

[ctx: Tag Type]
en: local entity
et: kohalik olem

[ctx: Tag Type]
en: block
et: plokk

[ctx: Tag Type]
en: common
et: üldine

[ctx: Tag Type]
en: entry
et: kirje

[ctx: Tag Type]
en: interface
et: liides

[ctx: Tag Type]
en: type component
et: tüübi komponent

[ctx: Tag Type]
en: local
et: kohalik

[ctx: Tag Type]
en: module
et: moodul

[ctx: Tag Type]
en: namelist
et: nimeloend

[ctx: Tag Type]
en: program
et: programm

[ctx: Tag Type]
en: type
et: tüüp

[ctx: Tag Type]
en: field
et: väli

[ctx: Tag Type]
en: method
et: meetod

[ctx: Tag Type]
en: package
et: pakett

[ctx: Tag Type]
en: procedure
et: protseduur

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, widget)
en: Lookup
et: Otsimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, updateButton2)
en: Update Index
et: Uuenda indeksit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Tag
et: Silt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: Type
et: Tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tagTreeWidget)
en: File
et: Fail

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, targets)
en: Index Targets
et: Indeksi sihtmärgid

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, database)
en: Database
et: Andmebaas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileLabel)
en: CTags database file
et: CTagsi andmebaasifail

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, resetCMD)
en: Revert to the default command
et: Vaikekäsu lähtestamine

en: Add a directory to index.
et: Kataloogi lisamine indeksile.

en: Remove a directory.
et: Kataloogi eemaldamine.

en: (Re-)generate the common CTags database.
et: CTagsi üldise andmebaasi (taas)loomine.

en: CTags Settings
et: CTagsi seadistused

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
et: "%1" käivitamine nurjus. exitStatus = %2

en: The CTags executable crashed.
et: CTagsi täitmisfaili tabas krahh.

en: The CTags command exited with code %1
et: CTagsi käsk lõpetas koodiga %1

en: Jump back one step
et: Hüppa üks samm tagasi

en: Go to Declaration
et: Mine deklaratsioonile

en: Go to Definition
et: Mine definitsioonile

en: Lookup Current Text
et: Otsi aktiivset teksti

en: Configure ...
et: Seadista ...

[ctx: @title:window]
en: Configure CTags Plugin
et: CTagsi plugina seadistamine

en: Go to Declaration: %1
et: Mine deklaratsioonile %1

en: Go to Definition: %1
et: Mine definitsioonile %1

en: Lookup: %1
et: Otsi %1

en: (Re-)generate the session specific CTags database.
et: Seansipõhise CTagsi andmebaasi (taas)loomine.

en: Select new or existing database file.
et: Vali uus või olemasolev andmebaasifail.

en: No hits found
et: Ühtegi vastet ei leitud

en: No folders or files to index
et: Pole ühtegi kataloogi ega faili indekseerida
