katebacktracebrowserplugin - en to et translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
et: Fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
et: Rida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
et: Funktsioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
et: Seadista asukohti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
et: Kasuta lõikepuhvrit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
et: Laadi fail...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
et: Otsingukataloogid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
et: Palun määra lähtekataloogid, kust otsida tagasijälituse faile.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
et: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Kirjuta lähtekataloogid siia. Näiteks KDE arenduse tarbeks tuleb lisada Qt ja Frameworksi lähtekoodi kataloogid:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/kataloogi/kdelibs/asukoht</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/qt/src/asukoht</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
et: Lis&a

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
et: Failitüübid:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
et: Faililaiendite nimekiri. Näiteks *.cpp, *.h, *.c, jne...

en: Indexing files...
et: Failide indekseerimine...

en: Backtrace
et: Tagasijälitus

en: Load Backtrace
et: Tagasijälituse laadimine

en: Loading backtrace succeeded
et: Tagasijälituse laadimine oli edukas

en: Loading backtrace failed
et: Tagasijälituse laadimine nurjus

en: File not found: %1
et: Faili ei leitud: %1

en: Opened file: %1
et: Avatud fail: %1

en: No debugging information available
et: Silumisteave puudub

en: Backtrace Settings
et: Tagasijälituse seadistused

en: Backtrace Browser Settings
et: Tagasijälituse brauseri seadistused
