kate - en to et translation catalogue (67 entries)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Clang Format Full File
et: Clangi faili täielik vormindamine

[ctx: External tool category]
note: i18n: file: 4
en: Tools
et: Tööriistad

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Clang Format Selected Text
et: Clangi valitud teksti vormindamine

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Google Selected Text
et: Google'ist valitud teksti otsimine

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 7
en: Insert UUID
et: UUID lisamine

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 9
en: JSON Format Full File
et: JSONi faili täielik vormindamine

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Qt Quick 2 Preview (qmlscene)
et: Qt Quick 2 eelvaatlus (qmlscene)

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: Run Shell Script
et: Shelliskripti käivitamine

[ctx: External tool name]
note: i18n: file: 8
en: XML Format Full File
et: XML faili täielik vormindamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lbTools)
en: This list shows all the configured tools, represented by their menu text.
et: Siin loendis on näha kõik seadistatud tööriistad vastavalt nende menüütekstile.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
et: L&isa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEdit)
en: &Edit...
et: &Muuda ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
et: &Eemalda

en: External Tools
et: Välised tööriistad

en: Starts the external tool '%1'
et: Välise tööriista "%1" käivitamine

en: Edit External Tool
et: Välise tööriista muutmine

en: Revert tool to default settings
et: Tööriista lähtestamine vaikeväärtustele

en: External Tool
et: Väline tööriist

en: You must specify at least a name and an executable
et: Määrata tuleb vähemalt nimi ja täitmisfail

en: Select the MimeTypes for which to enable this tool.
et: MIME-tüüpide valimine, mille jaoks tööriista kasutada.

en: Select Mime Types
et: MIME-tüüpide valimine

en: Add Tool...
et: Lisa tööriist ...

en: Add Tool from Defaults
et: Lisa tööriist vaiketööriistade seast

en: Add Category
et: Lisa kategooria

en: Uncategorized
et: Kategooriata

en: New Category
et: Uus kategooria

en: New Category %1
et: Uus kategooria %1

en: Configure...
et: Seadista ...

en: Launch external helper applications
et: Välise abirakenduse käivitamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ToolDialog)
en: Edit Tool
et: Tööriista muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Na&me:
et: Ni&mi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtName)
en: The name will be displayed in the 'Tools->External Tools' menu.
et: Nimi, mida näeb menüüs "Tööriistad->Välised tööriistad".

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtName)
en: Short name of the tool
et: Tööriista lühinimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblExecutable)
en: Executable:
et: Täitmisfail:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtExecutable)
en: Application or interpreter
et: Rakendus või interpretaator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblArgs)
en: Ar&guments:
et: Ar&gumendid:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtArgs)
en: Command line arguments
et: Käsurea argumendid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblInput)
en: &Input:
et: S&isend:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, edtInput)
en: Optional standard input
et: Lisavõimalusena standardsisend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWorkingDir)
en: Working directory:
et: Töökataloog:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, edtWorkingDir)
en: Uses current document path if empty
et: Puudumisel kasutatakse aktiivse dokumendi asukohta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMimeType)
en: Mime &types:
et: MIME tüü&bid:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: A semicolon-separated list of mime types for which this tool should be available. If empty, the tool is always available.
et: Semokooloniga eraldatud MIME-tüüpide loend, mille korral seda tööriista tarvitada. Kui jätta tühjaks, saab tööriista alati tarvitada.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtMimeType)
en: Show tool only for given mime types
et: Tööriista näitamine ainult määratud MIME-tüüpide korral

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, btnMimeType)
en: Opens a dialog that helps in creating a list of mimetypes.
et: Dialoogi avamine, kus panna paika MIME-tüüpide loend.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSave)
en: Save:
et: Salvestamine:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cmbSave)
en: Optionally save the current or all modified documents prior to running the command. This is helpful if you want to pass URLs to an application like, for example, an FTP client.
et: Lisavõimalusena aktiivse või kõigi muudetud dokumentide salvestamine enne käsu käivitamist. Sellest võib olla abi, kui soovid näiteks edastada URL-e FTP-kliendile.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbTrigger)
en: None
et: Ei salvestata

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: Current Document
et: Aktiivne dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbSave)
en: All Documents
et: Kõik dokumendid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkReload)
en: Reload current document after execution
et: Aktiivse dokumendi taaslaadimine pärast käsu täitmist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: O&utput:
et: &Väljund:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Ignore
et: Eiratakse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert at Cursor Position
et: Lisatakse kursori asukohta

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Selected Text
et: Asendatakse valitud tekst

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Replace Current Document
et: Asendatakse aktiivne dokument

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Append to Current Document
et: Lisatakse aktiivsele dokumendile

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Insert in New Document
et: Lisatakse uude dokumenti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Copy to Clipboard
et: Kopeeritakse lõikepuhvrisse

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cmbOutput)
en: Display in Pane
et: Näidatakse paneelil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Editor command:
et: Redaktori käsk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: If you specify a name here, you can invoke the command from the view command line with the_name_you_specified_here. Please do not use spaces or tabs in the name.
et: Kui siin nimi määrata, siis saab käsu käivitada vaate käsurealt just selle nimega. Palun ära kasuta nimes tühikuid ega tabeldusmärke.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, edtCommand)
en: Optional view command line name
et: Lisavõimalusena vaate käsureanimi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabOutput)
en: Output
et: Väljund

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QTextEdit, teOutput)
en: Displays output from the external tool
et: Välise tööriista väljundi näittamine

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba
