katefilebrowserplugin - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
et: Filtri nimi näidatavate failide piiramiseks.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
et: Ava rakendusega

en: &Other...
et: &Muu ...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
et[0]: Püüad avada 1 faili. Kas oled kindel?
et[1]: Püüad avada %1 faili. Kas oled kindel?

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Current Document Folder
et: Aktiivse dokumendi kataloog

en: Options
et: Valikud

en: Automatically synchronize with current document
et: Automaatne sünkroonimine aktiivse dokumendiga

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: A&vailable actions:
et: Saadaole&vad tegevused:

en: S&elected actions:
et: Valitud t&egevused:

en: Filesystem Browser
et: Failisüsteemi sirvija

en: Filesystem Browser Settings
et: Failisüsteemi sirvija seadistused
