katekonsoleplugin - en to et translation catalogue (22 entries)

en: You do not have enough karma to access a shell or terminal emulation
et: Sul puudub piisav karma shelli või terminaliemulaatori kasutamiseks

[ctx: @action]
en: &Pipe to Terminal
et: To&ru kaudu terminali

[ctx: @action]
en: S&ynchronize Terminal with Current Document
et: Sünkrooni &terminal aktiivse dokumendiga

[ctx: @action]
en: Run Current Document
et: Käivita aktiivne dokument

en: Do you really want to pipe the text to the console? This will execute any contained commands with your user rights.
et: Kas tõesti saata tekst toru kaudu konsoolile? Nii käivitatakse kõik selles leiduvad käsud sinu õigustes.

en: Pipe to Terminal?
et: Toru kaudu terminali?

en: Pipe to Terminal
et: Saada toru kaudu terminali

en: Sorry, cannot cd into '%1'
et: Vabandust, liikumine (cd) kataloogi %1 nurjus

en: Not a local file: '%1'
et: See ei ole kohalik fail: '%1'

en: Do you really want to Run the document ?
    This will execute the following command,
    with your user rights, in the terminal:
    '%1'
et: Kas tõesti käivitada dokument?
    Sel juhul käivitatakse terminalis
    sinu õigustega järgmine käsk:
    '%1'

en: Run in Terminal?
et: Kas käivitada terminalis?

en: Run
et: Käivita

en: &Automatically synchronize the terminal with the current document when possible
et: Terminali &automaatne sünkroonimine aktiivse dokumendiga, kui võimalik

en: Run in terminal
et: Käivita terminalis

en: &Remove extension
et: &Eemalda laiendus

en: Prefix:
et: Prefiks:

en: &Show warning next time
et: &Hoiatust näidatakse ka järgmine kord

en: The next time '%1' is executed, make sure a warning window will pop up, displaying the command to be sent to terminal, for review.
et: Järgmisel '%1' käivitamisel näidatakse samuti hüpikakent, kus saab üle vaadata täpse terminalile saadetava käsu.

en: Set &EDITOR environment variable to 'kate -b'
et: K&eskkonnamuutuja EDITOR väärtuseks määratakse 'kate -b'

en: Important: The document has to be closed to make the console application continue
et: Tähtis: dokument tuleb sulgeda, et konsoolirakendus saaks tööd jätkata

en: Terminal Settings
et: Terminali seadistused

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad
