katesymbolviewer - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Show Functions
et: Funktsioonide näitamine

en: Functions
et: Funktsioonid

en: Show Macros
et: Näita makrosid

en: Show Structures
et: Näita struktuure

en: Macros
et: Makrod

en: Structures
et: Struktuurid

en: Show Subroutines
et: Alamfunktsioonide näitamine

en: Show Modules
et: Moodulite näitamine

en: Subroutines
et: Alamfunktsioonid

en: Modules
et: Moodulid

en: Show Uses
et: Kasutuse näitamine

en: Show Pragmas
et: Pragmade näitamine

en: Uses
et: Kasutused

en: Pragmas
et: Pragmad

en: Namespaces
et: Nimeruumid

en: Defines
et: Definitsioonid

en: Classes
et: Klassid

en: SymbolViewer
et: Sümbolite näitaja

en: Tree Mode
et: Puurežiim

en: Expand Tree
et: Laienda puud

en: Show Sorted
et: Näita sorditult

en: Show Parameters
et: Näita parameetreid

en: Symbol List
et: Sümbolite nimekiri

[ctx: @title:column]
en: Symbols
et: Sümbolid

[ctx: @title:column]
en: Position
et: Asukoht

en: Sorry, not supported yet!
et: Vabandust, see ei ole veel toetatud!

en: File type: %1
et: Failitüüp: %1

en: Display functions parameters
et: Funktsiooni parameetrite näitamine

en: Automatically expand nodes in tree mode
et: Sõlmede automaatne avamine puuvaates

en: Always display symbols in tree mode
et: Puuvaates alati sümbolite näitamine

en: Always sort symbols
et: Alati sümbolite sortimine

en: Parser Options
et: Parseri valikud

en: Symbol Viewer
et: Sümbolite näitaja

en: Symbol Viewer Configuration Page
et: Sümbolite näitaja seadistustedialoog

en: Show Methods
et: Meetodite näitamine

en: Show Classes
et: Klasside näitamine

en: Globals
et: Globaalsed muutujad

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
et: &Seadistused

en: Show Tags
et: Siltide näitamine

en: Show Params
et: Parameetrite näitamine

en: Show Variables
et: Muutujate näitamine

en: Show Templates
et: Mallide näitamine

en: Params
et: Parameetrid

en: Variables
et: Muutujad

en: Templates
et: Mallid
