katetextfilter - en to et translation catalogue (14 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
et: <title>Käsu:</title><nl /><pre><code>$ %1 tulemus
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
et: Sul ei ole õigust käivitada mis tahes väliseid rakendusi. Kui soovid selliseid õigusi, võta ühendust oma süsteemiadministraatoriga.

en: Access Restrictions
et: Ligipääsupiirangud

en: Text Filter
et: Tekstifilter

en: Usage: textfilter COMMAND
et: Kasutamine: textfilter KÄSK

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
et: <qt><p>Kasutamine: <code>textfilter KÄSK</code></p><p>Valiku asendamine määratud shellikäsu väljundiga.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
et: &Filtreeri läbi käsu ...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
et: Käsk, millega teksti &filtreeritakse:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
et: Tulemuse kopeerimine lõikepuhvrisse ja dokumendi mittemuutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
et: Tulemuse kopeerimine asetamise asemel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
et: Märkimise korral liidetakse standardväljundi ja standardveaväljundi väljund ning vigu ei teatata.
    Vastasel juhul näidatakse standardveaväljundi väljundit passiivse teatena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
et: STDOUT ja STDERR ühendamine

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad
