katexmltools - en to et translation catalogue (18 entries)

en: &Insert Element...
et: &Lisa element...

en: &Close Element
et: S&ulge element

en: Assign Meta &DTD...
et: Omista Meta-&DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
et: Omista Meta-DTD XML vormingus

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
et: Aktiivne fail on märgitud kui dokument tüübiga "%1". Nüüd avatakse seda tüüpi dokumendi meta-DTD.

en: Loading XML Meta DTD
et: XML Meta-DTD avamine

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
et: Faili '%1' avamine nurjus. Server andis veateate.

en: XML Plugin Error
et: XML plugina viga

en: XML entities
et: XML-olemid

en: XML attribute values
et: XML-atribuudi väärtused

en: XML attributes
et: XML-atribuudid

en: XML elements
et: XML-elemendid

en: Insert XML Element
et: XML-elemendi lisamine

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
et: Sisesta XML-sildi nimi ja atribuudid (märgid "<" ja ">" ning lõpusilt lisatakse automaatselt):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
et: Faili '%1' parsimine nurjus. Palun kontrolli, kas fail on ikka korralikus XML-vormingus.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
et: Fail '%1' ei ole oodatud vormingus. Palun kontrolli, et fail oleks seda tüüpi:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Selliseid faile saab tekitada dtdparse abil. Vaata täpsemat teavet Kate plugina dokumentatsioonist.

en: Analyzing meta DTD...
et: Meta-DTD analüüs...

en: Cancel
et: Loobu
