kate - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Filter...
et: Filtreeri ...

en: LSP Client
et: LSP klient

en: No JSON data to validate.
et: Pole JSON-andmeid, mille kehtivust kontrollida.

en: JSON data is valid.
et: JSON-andmed on korras.

en: JSON data is invalid: no JSON object
et: JSON-andmed on vigased: JSON-objekt puudub

en: JSON data is invalid: %1
et: JSON-andmed on vigased: %1

en: Go to Definition
et: Liigu definitsiooni peale

en: Go to Declaration
et: Liigu deklaratsiooni peale

en: Find References
et: Otsi viiteid

en: Highlight
et: Tõsta esile

en: Format
et: Vormind

en: Rename
et: Muuda nime

en: Show selected completion documentation
et: Valitud lõpetamise dokumentatsiooni näitamine

en: Include declaration in references
et: Deklaratsiooni kaasamine viidetesse

en: Show hover information
et: Hiirekursori aluse teabe näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOnTypeFormatting)
en: Format on typing
et: Vormindamine kirjutamise ajal

en: Incremental document synchronization
et: Dokumendi inkrementsünkroonimine

en: Restart LSP Server
et: Käivita LSP server uuesti

en: Restart All LSP Servers
et: Käivita kõik LSP serverid uuesti

en: Expand All
et: Ava kõik

en: Collapse All
et: Sule kõik

en: Line: %1:
et: Rida: %1:

en: No results
et: Tulemusi pole

[ctx: @title:tab]
en: Definition: %1
et: Definitsioon: %1

[ctx: @title:tab]
en: Declaration: %1
et: Deklaratsioon: %1

[ctx: @title:tab]
en: References: %1
et: Viited: %1

[ctx: @title:tab]
en: Highlight: %1
et: Esiletõstmine: %1

en: No edits
et: Muudatusi pole

[ctx: @title:window]
en: Rename
et: Nime muutmine

[ctx: @label:textbox]
en: New name (caution: not all references may be replaced)
et: Uus nimi (ettevaatust: mitte kõiki viiteid ei pruugi olla võimalik asendada)

[ctx: @info]
en: LSP Server
et: LSP server

[ctx: @info]
en: LSP Client
et: LSP klient

en: Restarting
et: Taaskäivitamine

en: NOT Restarting
et: EI taaskäivitata

en: Server terminated unexpectedly ... %1 [%2] [homepage: %3]
et: Server lõpetas ootamatult töö ... %1 [%2] [kodulehekülg: %3]

en: Failed to start server: %1
et: Serveri käivitamine nurjus: %1

en: Started server %2: %1
et: Käivitati server %2: %1

en: Failed to parse server configuration '%1': no JSON object
et: Serveri seadistuse "%1" parsimine nurjus: JSON-objekt puudub

en: Failed to parse server configuration '%1': %2
et: Serveri seadistuse "%1" parsimine nurjus: %2

en: Failed to read server configuration: %1
et: Serveri seadistuse lugemine nurjus: %1

en: Tree Mode
et: Puuvaade

en: Automatically Expand Tree
et: Puu automaatne avamine

en: Sort Alphabetically
et: Sortimine tähestiku järgi

en: Show Details
et: Üksikasjade näitamine

en: Symbols
et: Sümbolid

en: No LSP server for this document.
et: Sellele dokumendile ei leitud LSP serverit.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Client Settings
et: Kliendi seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSemanticHighlighting)
en: Enable semantic highlighting
et: Semantilise esiletõstmise lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolSort)
en: Sort symbols alphabetically
et: Sümbolite sortimine tähestiku järgi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: User Server Settings
et: Kasutaja serveri seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Settings File:
et: Seadistusfail:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Default Server Settings
et: Vaikimisi serveri seadistused
