katebuild-plugin - en to et translation catalogue (31 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
et: Väljund

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
et: Loobu

en: Build
et: Ehitamine

en: Select Target...
et: Vali sihtmärk ...

en: Stop
et: Peata

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
et: Sihtmärgi seadistused

en: There is no file or directory specified for building.
et: Ehitamiseks pole määratud faili ega kataloogi.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
et: Fail "%1" ei ole kohalik fail. Mittekohalikke faile ei saa kompileerida.

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
et: "%1" käivitamine nurjus. exitStatus = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
et: <b>%1</b> ehitamine katkestati

en: No target available for building.
et: Ehitamiseks puudub sihtmärk.

en: There is no local file or directory specified for building.
et: Ehitamiseks pole määratud kohalikku faili ega kataloogi.

en: Already building...
et: Juba ehitatakse...

en: Building target <b>%1</b> ...
et: Ehitamise sihtmärk <b>%1</b> ...

en: Found one error. | Found %1 errors.
et[0]: Leiti üks viga.
et[1]: Leiti %1 viga.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
et[0]: Leiti üks hoiatus.
et[1]: Leiti %1 hoiatust.

en: Build failed.
et: Ehitamine nurjus.

en: Build completed without problems.
et: Ehitamine lõpetati probleemideta.

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
et: defineerimata viide

[ctx: T as in Target set]
en: <B>T:</B> %1
et: <B>S:</B> %1

en: Leave empty to use the directory of the current document.
    Add search directories by adding paths separated by ';'
et: Jäta tühjaks, kui soovid, et kasutataks aktiivse dokumendi kataloogi.
    Otsinukataloogide lisamiseks lisa nende asukohad semikooloniga (';') eraldatult

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
et: Kasutamine.
    "%f" aktiivse faili jaoks
    "%d" aktiivse faili kataloogi jaoks
    "%n" aktiivse failinime jaoks ilma sufiksita

en: Target Set
et: Sihtmärgikogum

en: Command/Target-set Name
et: Käsu/sihtmärgikogumi nimi

en: Create new set of targets
et: Loo uus sihtmärgikogum

en: Add new target
et: Lisa uus sihtmärk

en: Build selected target
et: Ehita valitud sihtmärk

en: Copy
et: Kopeeri

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
et: E&hitamine

en: Insert path
et: Asukoha määramine

en: Select directory to insert
et: Lisatava kataloogi valimine
