kate - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Lock Current Document
et: Aktiivse dokumendi lukustamine

en: Lock preview to current document
et: Eelvaatluse lukustamine aktiivse dokumendiga

en: Unlock Current View
et: Aktiivse vaate lukustuse eemaldamine

en: Unlock current view
et: Aktiivse vaate lukustuse eemaldamine

en: Automatically Update Preview
et: Eelvaatluse uuendamine automaatselt

en: Enable automatic updates of the preview to the current document content
et: Võimaldab eelvaatluse automaatset uuendamist vastavalt aktiivse dokumendi sisu muutumisele

en: Manually Update Preview
et: Eelvaatluse uuendamine käsitsi

en: Disable automatic updates of the preview to the current document content
et: Eelvaatluse automaatse uuendamise keelamine

en: Update Preview
et: Uuenda eelvaatlust

en: Update the preview to the current document content
et: Eelvaatluse uuendamine vastavalt aktiivse dokumendi muutunud olekule

en: View
et: Vaade

en: No preview available.
et: Eelvaatlus puudub.

en: About %1
et: Teave %1 kohta
