katebacktracebrowserplugin - en to eu translation catalogue (23 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
eu: Fitxategia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
eu: Lerroa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
eu: Funtzioa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
eu: Konfiguratu bide-izenak...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
eu: Erabili arbela

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
eu: Zamatu fitxategia...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
eu: Bilatu karpetak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please add the source folders in which to search for the files in the backtrace:
eu: Gehitu atzera-arrastoko fitxategiak bilatzeko sorburu karpetak:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, lstFolders)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the source folders here. As example, for KDE development you have to add the Qt and Frameworks source folders:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>
eu: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Txertatu sorburu karpetak hemen.Adibide gisa, KDE garapenerako Qt eta Frameworks-en sorburu karpetak gehitu behar dituzu:</p>
    <ul style="-qt-list-indent: 1;"><li style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/kdelibs</li>
    <li style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">/path/to/qt/src</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
eu: &Kendu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
eu: &Gehitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
eu: Fitxategi motak:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
eu: Fitxategi-luzapenen zerrenda. Adibidez: *.cpp, *.h, *.c, etab...

en: Indexing files...
eu: Fitxategiak indexatzen...

en: Backtrace
eu: Atzera-arrastoa

en: Load Backtrace
eu: Zamatu atzera-arrastoa

en: Loading backtrace succeeded
eu: Atzera-arrasto zamatze arrakastatsua

en: Loading backtrace failed
eu: Atzera-arrasto zamatzeak huts egin du

en: File not found: %1
eu: Fitxategia ez da aurkitu: %1

en: Opened file: %1
eu: Irekitako fitxategia: %1

en: No debugging information available
eu: Ez dago arazteko informazio eskuragarririk

en: Backtrace Settings
eu: Atzera-arrastoaren ezarpenak

en: Backtrace Browser Settings
eu: Atzera-arrasto arakatzailearen ezarpenak
