kate - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Show preview for known color names
eu: Erakutsi kolore-izen ezagunetarako aurreikuspegia

en: Also show the color picker for known color names (e.g. skyblue).
    See https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords for the list of colors.
eu: Kolore-izen ezagunekin ere (adib. skyblue) kolore-hautatzailea erakutsi.
    Begiratu https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords koloreen zerrendarako.

en: Place preview after text color
eu: Jarri aurreikuspegia testuaren kolorearen ondoren

en: Hex color matching
eu: Kolore hamaseitarra bat etortzea

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
eu: 12 digitu (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
eu: 9 digitu (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
eu: 8 digitu (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
eu: 6 digitu (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
eu: 3 digitu (#RGB)

en: Color Picker
eu: Kolore-hautatzailea

en: Color Picker Settings
eu: Kolore-hautatzailearen ezarpenak

en: Select Color (Hex output)
eu: Hautatu kolorea (irteerako hamaseitarra)

en: View Color [Read only]
eu: Ikusi kolorea [Irakurtzeko soilik]
