kate - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
eu: Erakutsi «Git Blame» xehetasunak

en: Toggle Git Blame Details
eu: Txandakatu «Git Blame» xehetasunak

en: Git blame, show commit failed.
eu: «Git blame», baliozkotzea erakustea huts egin du.

en: Not Committed Yet
eu: Ez da oraindik baliozkotu

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak
