kate - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Show Functions
eu: Erakutsi funtzioak

en: Functions
eu: Funtzioak

en: Show Macros
eu: Erakutsi makroak

en: Show Structures
eu: Erakutsi egiturak

en: Macros
eu: Makroak

en: Structures
eu: Egiturak

en: Show Subroutines
eu: Erakutsi azpierrutinak

en: Show Modules
eu: Erakutsi moduluak

en: Subroutines
eu: Azpierrutinak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Show Uses
eu: Erakutsi erabilerak

en: Show Pragmas
eu: Erakutsi pragmak

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Pragmas
eu: Pragmak

en: Namespaces
eu: Izen-lekuak

en: Defines
eu: Definizioak

en: Classes
eu: Klaseak

en: SymbolViewer
eu: Ikur ikustailea

en: Tree Mode
eu: Zuhaitz-modua

en: Expand Tree
eu: Zabaldu zuhaitza

en: Show Sorted
eu: Erakutsi sailkatuta

en: Show Parameters
eu: Erakutsi parametroak

en: Symbol List
eu: Ikurren zerrenda

en: Filter...
eu: Iragazi...

[ctx: @title:column]
en: Symbols
eu: Ikurrak

[ctx: @title:column]
en: Position
eu: Tokia

en: Sorry, not supported yet!
eu: Tamalez, oraindik ez da onartzen!

en: File type: %1
eu: Fitxategi mota: %1

en: Display functions parameters
eu: Bistaratu funtzioen parametroak

en: Automatically expand nodes in tree mode
eu: Automatikoki zabaldu korapiluneak zuhaitz-moduan

en: Always display symbols in tree mode
eu: Beti bistaratu ikurrak zuhaitz-moduan

en: Always sort symbols
eu: Beti ikurrak sailkatu

en: Parser Options
eu: Sintaxiaren aukerak

en: Symbol Viewer
eu: Ikurren ikustailea

en: Symbol Viewer Configuration Page
eu: Ikurren ikustailearen konfigurazioko orria

en: Show Methods
eu: Erakutsi metodoak

en: Show Classes
eu: Erakutsi klaseak

en: Globals
eu: Globalak

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
eu: &Ezarpenak

en: Show Tags
eu: Erakutsi etiketak

en: Show Params
eu: Erakutsi parametroak

en: Show Variables
eu: Erakutsi aldagaiak

en: Show Templates
eu: Erakutsi txantiloiak

en: Params
eu: Parametroak

en: Variables
eu: Aldagaiak

en: Templates
eu: Txantiloiak
