katetextfilter - en to eu translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
eu: <title>Honen emaitza:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
eu: Ez daukazu baimenik kanpoko edozein aplikazio exekutatzeko. Hau egin ahal izateko, jar zaitez sistemako administratzailearekin harremanetan.

en: Access Restrictions
eu: Atzitzeko murriztapenak

en: Text Filter
eu: Testu iragazkia

en: Usage: textfilter COMMAND
eu: Erabilera: textfilter KOMANDOA

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
eu: <qt><p>Erabilera: <code>textfilter KOMANDOA</code></p><p>Ordeztu hautapena zehaztutako shell-eko komandoaren irteerarekin.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
eu: &Iragazi komando bidez...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
eu: Elkarrizketa-koadroa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
eu: Sartu hautatutako testua &bideratuko zaion komandoa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
eu: Ireki emaitzak dokumentu berri batean

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
eu: Kopiatu emaitza arbelera dokumentua aldatzeke utziz.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
eu: Kopiatu emaitza itsatsi ordez

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
eu: Markatuta badago, STDOUT ETA STDERR-en irteerak bateratuko dira eta ez da errorerik jakinaraziko.
    Bestela, STDERR mezu pasibo gisa bistaratuko da.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
eu: Bateratu STDOUT eta STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
eu: &Tresnak
