kate - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
eu: Sartu izen iragazki bat bistaratutako fitxategiak mugatzeko.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
eu: Ireki honekin

en: &Other...
eu: &Beste batzuk...

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
eu[0]: Fitxategi bat ireki nahian zabiltza, ziur zaude?
eu[1]: %1 fitxategi ireki nahian zabiltza, ziur zaude?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
eu: Ireki fitxategi guztiak

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

en: Current Document Folder
eu: Uneko dokumentuaren karpeta

en: Options
eu: Aukerak

en: Automatically synchronize with current document
eu: Automatikoki sinkronizatu uneko dokumentuarekin

en: Highlight current file
eu: Nabarmendu uneko fitxategia

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: A&vailable actions:
eu: Ekintza era&bilgarriak:

en: S&elected actions:
eu: &Hautatutako ekintzak:

en: Filesystem Browser
eu: Fitxategi-sistemaren arakatzailea

en: Filesystem Browser Settings
eu: Fitxategi-sistema arakatzailearen ezarpenak

en: Filesystem
eu: Fitxategi-sistema
