kate - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Scroll to source
eu: Kiribildu sorburura

en: Jump to label
eu: Jauzi etiketara

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Select All
eu: Hautatu guztia

en: Compiler Explorer
eu: Konpilatzaile esploratzailea

en: &Open Current File in Compiler Explorer
eu: &Ireki uneko fitxategia Konpilatzaile esploratzailean

en: No file open
eu: Irekitako fitxategirik gabe

en: Do you really want to close %1?
eu: %1 benetan itxi nahi duzu?

[ctx: @info:tooltip Languages like C, C++, Rust]
en: Languages
eu: Lengoaiak

[ctx: @info:tooltip Compilers like GCC, Clang]
en: Compilers
eu: Konpilatzaileak

[ctx: @info:placeholder]
en: Compiler options…
eu: Konpilatzaileen aukerak...

en: Compile
eu: Konpilatu

en: Options
eu: Aukerak

en: Demangle Identifiers
eu: Deskodetu identifikatzaileak

en: Filter Library Functions
eu: Iragazi liburutegi-funtzioak

en: Filter Unused Labels
eu: Iragazi erabili gabeko etiketak

en: Filter Comments
eu: Iragazi iruzkinak

en: Intel Syntax
eu: Intel-en sintaxia

en: Change URL…
eu: Aldatu URLa...

en: Enter URL
eu: Sartu URLa

en: Enter URL for the CompilerExplorer instance, e.g. “http://localhost:10240”
eu: Sartu CompilerExplorer instantziaren URLa, adib. "http://localhost:10240"

en: Compiler returned: %1
eu: Konpilatzaileak itzuli du: %1

en: Reveal linked code
eu: Erakutsi estekatutako kodea

en: '%1' compiler flags were found. Output may not be useful.
eu: Konpilatzailearen '%1' bandera aurkitu dira. Baliteke irteera erabilgarria ez izatea.
