katexmltools - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
eu: XML tresnak

en: &Insert Element...
eu: &Txertatu elementua...

en: &Close Element
eu: &Itxi elementua

en: Assign Meta &DTD...
eu: Esleitu meta-&DTD...

en: Assign Meta DTD in XML Format
eu: Esleitu meta-DTD XML formatuan

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
eu: Uneko fitxategia "%1" motako dokumentutzat identifikatua izan da. Dokumentu mota honentzako meta-DTD kargatuko da orain.

en: Loading XML Meta DTD
eu: XMLren meta-DTD kargatzen

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
eu: Ezin izan da '%1' fitxategia ireki. Zerbitzariak errore bat itzuli du.

en: XML Plugin Error
eu: XML pluginaren errorea

en: XML entities
eu: XML entitateak

en: XML attribute values
eu: XML atributu balioak

en: XML attributes
eu: XML atributuak

en: XML elements
eu: XML elementuak

en: Insert XML Element
eu: Txertatu XML elementua

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
eu: Sartu XML etiketaren izena eta atributuak ("<", ">" eta ixteko etiketa hornituko dira):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
eu: Ezin izan da '%1' fitxategiaren azterketa sintaktikoa burutu. Egiaztatu fitxategia ondo osatutako XMLa dela.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
eu: '%1' fitxategiak ez du espero zen formatua. Egiaztatu ea fitxategia mota honetakoa den:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Mota honetako fitxategiak sor ditzakezu dtdparse erabiliz. Irakur ezazu Kate-ren pluginei buruzko dokumentazioa argibide gehiago eskuratzeko.

en: Analyzing meta DTD...
eu: meta-DTD aztertzen...

en: Cancel
eu: Utzi
