kate - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Error! No keys found...
eu: Errorea! Ez da gakorik aurkitu...

en: Error finding key:
eu: Gakoa aurkitzeko errora:

en: Error in symmetric encryption:
eu: Errorea zifratze simetrikoan:

en: Encryption Failed:
eu: Zifratzea huts egin du:

en: GPG Plugin
eu: GPG plugina

en: GPG Decrypt current document
eu: GPG deszifratu uneko dokumentua

en: GPG Encrypt current document
eu: GPG zifratu uneko dokumentua

en: <b>GPG Plugin Settings</b>
eu: <b>GPG Pluginaren ezarpenak</b>

en: Key ID
eu: Gako ID

en: A search string used to filter keys by available email addresses
eu: Gakoak helbide elektroniko erabilgarrien arabera iragazteko erabiltzen den bilaketa-katea

en: Selected GPG Key finerprint for encryption
eu: Zifratzeko hautatutako GPG gakoaren hatz-marka

en: <b>To: Email address used for encryption</b>
eu: <b>Nori: zifratzeko erabiltzen den e-posta helbidea</b>

en: Select an email address to which to encrypt.
    Only mail addresses associated with your currently selected
    key fingerprint are available.
eu: Hautatu zein e-posta helbidetara zifratu.
    Une honetan hautatuta duzun hatz-markarekin lotutako
    posta-helbideak bakarrik daude erabilgarri.

en: This is your currently selected GPG key fingerprint that will be used for encryption.
eu: Hau da unean hautatuta duzun GPG gakoaren hatz-marka, zifratzeko erabiliko dena.

en: Save as ASCII encoded (.asc/.gpg)
eu: Gorde ASCII gisa kodetuta (.asc/.gpg)

en: Enable symmetric encryption
eu: Gaitu zifratze simetrikoa

en: Show only keys for which a private key is available
eu: Gako pribatua duten gakoak bakarrik erakutsi

en: Hide Expired Keys
eu: Ezkutatu iraungitako gakoak

en: Attempted double encryption detected!
    Encrypting more than once is disabled for now...
eu: Zifratze bikoitz saiakera antzeman da!
    Behin baino gehiagotan zifratzea ezgaituta dago oraingoz...

en: Error! No views available...
eu: Errorea! Ez dago ikuspegirik erabilgarri...

en: Error Decrypting Text! Document is empty...
eu: Errorea testua deszifratzean! Dokumentua hutsik dago...

en: Error Decrypting Text! No fingerprint selected...
eu: Errorea testua deszifratzean! Ez da hatz-markarik hautatu...

en: Error Decrypting Text!
    No matching fingerprint found!
    Or this is not a GPG encrypted text...
eu: Errorea testua deszifratzean!
    Ez da aurkitu bat datorren hatz-markarik!
    Edo hau ez da GPG bidez zifratutako testu bat...

en: Error Decrypting Text!
eu: Errorea testua deszifratzean!

en: Error Encrypting Text! No document available...
eu: Errorea testua zifratzean! Ez dago dokumenturik erabilgarri...

en: Error Encrypting Text! Document is empty...
eu: Errorea testua zifratzean! Dokumentua hutsik dago...

en: Error Encrypting Text!
    No fingerprint selected...
eu: Errorea testua zifratzean!
    Ez da hatz-markarik hautatu...

en: Attempted double encryption detected! Encrypting twice is disabled for now...
eu: Zifratze bikoitz saiakera antzeman da! Bitan zifratzea ezgaituta dago oraingoz...

en: Error Encrypting Text! No Matching Fingerprint found...
eu: Errorea testua zifratzean! Ez da bat datorren hatza-markarik aurkitu...

en: Error Encrypting Text!
eu: Errorea testua zifratzean!

en: Key Fingerprint
eu: Gakoaren hatz-marka

en: Creation Date
eu: Sorrera-data

en: Expiry Date
eu: Iraungitze-data

en: Key Length
eu: Gakoaren luzera

en: User IDs
eu: Erabiltzaile IDak
