katexmltools - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: &Insert Element...
fa: &درج عنصر...‌

en: &Close Element
fa: &بستن عنصر‌

en: Assign Meta &DTD...
fa: انتساب فرا &DTD...‌

en: Assign Meta DTD in XML Format
fa: انتساب فرا DTD در قالب XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
fa: پرونده جاری به عنوان سندی از نوع «%1» شناخته شده است. فرا DTD برای این نوع سند، اکنون بار می‌شود.

en: Loading XML Meta DTD
fa: بارگذاری فرا DTD XML

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
fa: پرونده «%1» را نمی‌توان باز کرد. کارساز، خطایی را بازگرداند.

en: XML Plugin Error
fa: خطای وصله XML

en: Insert XML Element
fa: درج عنصر XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
fa: واردات نام برچسب XML و خصیصه‌ها ( «<»، «>» و برچسب بستن فراهم می‌شوند):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
fa: پرونده «%1» را نمی‌توان تجزیه کرد. لطفاً، بررسی کنید که پرونده XML خوش ترکیب باشد.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
fa: پرونده «%1» در قالب مورد انتظار نیست. لطفاً، بررسی کنید که پرونده، از این نوع باشد:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    می‌توانید این پرونده‌ها را با dtdparse تولید کنید. برای اطلاعات بیشتر، به سند وصله Kate مراجعه کنید.

en: Analyzing meta DTD...
fa: تجزیه فرا DTD...

en: Cancel
fa: لغو

note: i18n: ectx: Menu (xml)
en: &XML
fa: &اکس‌ام‌ال‌
