kate - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Show Git Blame Details
fi: Näytä tarkat git blame -tiedot

en: Toggle Git Blame Details
fi: Näytä tai piilota tarkat git blame -tiedot

en: Git blame, show commit failed.
fi: Git blame, toimituksen näyttäminen epäonnistui.

en: Not Committed Yet
fi: Ei vielä toimitettu

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fi: T&yökalut
