kate - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Line Number
fi: Rivinumero

en: File Path
fi: Tiedoston sijainti

en: Bookmarks
fi: Kirjanmerkit

en: Go to Previous Bookmark
fi: Siirry edelliseen kirjanmerkkiin

en: Go to Next Bookmark
fi: Siirry seuraavaan kirjanmerkkiin

en: Remove Bookmark
fi: Poista kirjanmerkki
