kate - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enter RBQL query
fi: Syötä RBQL-kysely

en: Add new tab
fi: Lisää uusi välilehti

en: Execute query
fi: Suorita kysely

en: File has header
fi: Tiedostolla on otsake

en: Failed to get separator for current document. Not a CSV/TSV doc?
fi: Nykyisen tiedostoa erotinta ei saatu selville. Ehkei ole CSV/TSV-tiedosto?

en: Document is empty
fi: Tiedosto on tyhjä
