kate - en to fr translation catalogue (8 entries)

[ctx: git-blame information "author: date "]
en:  %1: %2
fr:  %1 : %2

[ctx: git-blame information "author: date: commit title "]
en:  %1: %2: %3
fr:  %1 : %2: %3

en: Git Blame
fr: Git blame

en: Show Git Blame Details
fr: Afficher les détails du « git blame »

en: Toggle Git Blame Details
fr: Afficher ou non les détails du « git blame »

en: Git blame, show commit failed.
fr: Git blame : afficher l'échec de la validation.

en: Not Committed Yet
fr: Pas encore validé

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fr: Ou&tils
