katexmltools - en to fy translation catalogue (13 entries)

en: &Insert Element...
fy: Elemint &ynfoegje...

en: &Close Element
fy: Elemint &slute

en: Assign Meta &DTD...
fy: Meta-&DTD tawize...

en: Assign Meta DTD in XML Format
fy: Meta-DTD yn XML-formaat tawize

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
fy: De besteande triem waard identifisearre as in dokumint fan it type "%1". De meta-DTD foar dit dokuminttype sil no laden wurde.

en: Loading XML Meta DTD
fy: XML Meta-DTD wurdt laden

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
fy: De triem '%1' koe net iepene wurde. De tsjinner joech in foutmelding.

en: XML Plugin Error
fy: XML-plugin-fout

en: Insert XML Element
fy: XML-elemint ynfoegje

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
fy: Fier de XML-tagnamme en -attributen yn. (de "<", ">" en ôfslutende tag wurde oanlevere):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
fy: De triem '%1' koe net ûntleden wurde. Wês wis dat de triem de goede XML-opmak hat.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
fy: De triem '%1' is net fan it ferwachte formaat. Kontrolear oft de triem fan dit type is:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Soksoarte triemmen kinne jo oanmeitsje mei dtdparse. Foar mear ynformaasje kinne jo terjochte by de Kate Plugin-dokumintaasje.

en: Analyzing meta DTD...
fy: Dwaande meta-DTD te analysearjen...
