katesymbolviewer - en to ga translation catalogue (36 entries)

en: Show Functions
ga: Taispeáin Feidhmeanna

en: Functions
ga: Feidhmeanna

en: Show Macros
ga: Taispeáin Macraí

en: Show Structures
ga: Taispeáin Struchtúir

en: Macros
ga: Macraí

en: Structures
ga: Struchtúir

en: Show Subroutines
ga: Taispeáin foghnáthaimh

en: Show Modules
ga: Taispeáin Modúil

en: Subroutines
ga: Foghnáthaimh

en: Modules
ga: Modúil

en: Show Uses
ga: Taispeáin Úsáidí

en: Show Pragmas
ga: Taispeáin Pragmanna

en: Uses
ga: Úsáidí

en: Pragmas
ga: Pragmanna

en: Namespaces
ga: Ainmspásanna

en: Defines
ga: Sainmhíníonn

en: Classes
ga: Aicmí

en: SymbolViewer
ga: Amharcán Siombailí

en: Symbol List
ga: Liosta Siombailí

[ctx: @title:column]
en: Symbols
ga: Siombailí

[ctx: @title:column]
en: Position
ga: Ionad

en: Display functions parameters
ga: Taispeáin paraiméadair na bhfeidhmeanna

en: Automatically expand nodes in tree mode
ga: Leathnaigh nóid go huathoibríoch sa mhód crainn

en: Parser Options
ga: Roghanna Parsálaí

en: Symbol Viewer
ga: Amharcán Siombailí

en: Symbol Viewer Configuration Page
ga: Leathanach Cumraíochta an Amharcáin Siombailí

en: Show Methods
ga: Taispeáin Modhanna

en: Show Classes
ga: Taispeáin Aicmí

en: Globals
ga: Siombailí Comhchoiteanna

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
ga: &Socruithe

en: Show Params
ga: Taispeáin Paraiméadair

en: Show Variables
ga: Taispeáin Athróga

en: Show Templates
ga: Taispeáin Teimpléid

en: Params
ga: Paraiméadair

en: Variables
ga: Athróga

en: Templates
ga: Teimpléid
