katebacktracebrowserplugin - en to ga translation catalogue (19 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: File
ga: Comhad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Line
ga: Líne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, lstBacktrace)
en: Function
ga: Feidhm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure)
en: Configure Paths...
ga: Cumraigh Conairí...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClipboard)
en: Use Clipboard
ga: Úsáid an Ghearrthaisce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBacktrace)
en: Load File...
ga: Luchtaigh Comhad...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gFolderList)
en: Search Folders
ga: Cuardaigh Fillteáin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove)
en: &Remove
ga: &Bain

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: &Add
ga: C&uir Leis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: File types:
ga: Cineálacha comhaid:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtExtensions)
en: List of file extensions. Example: *.cpp, *.h, *.c, etc...
ga: Liosta d'iarmhíreanna. Mar shampla: *.cpp, *.h, *.c, srl...

en: Indexing files...
ga: Comhaid á n-innéacsú...

en: Load Backtrace
ga: Luchtaigh Cúl-Lorg

en: Loading backtrace succeeded
ga: D'éirigh le luchtú an chúl-loirg

en: Loading backtrace failed
ga: Níorbh fhéidir an cúl-lorg a luchtú

en: File not found: %1
ga: Comhad gan aimsiú: %1

en: Opened file: %1
ga: Comhad oscailte: %1

en: No debugging information available
ga: Níl aon eolas dífhabhtaithe ar fáil

en: Backtrace Browser Settings
ga: Socruithe na Brabhsála Cúl-Lorg
