katebuild-plugin - en to gl translation catalogue (42 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, errs)
en: Output
gl: Saída

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buildAgainButton)
en: Build again
gl: Construír de novo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelBuildButton)
en: Cancel
gl: Cancelar

en: Build
gl: Construír

en: Select Target...
gl: Seleccionar un obxectivo…

en: Stop
gl: Deter

[ctx: Tab label]
en: Target Settings
gl: Configuración do obxectivo

en: Project Plugin Targets
gl: Obxectivos do complemento de proxecto

en: There is no file or directory specified for building.
gl: Non se especificou ningún ficheiro nin directorio para construír.

en: The file "%1" is not a local file. Non-local files cannot be compiled.
gl: O ficheiro «%1» non é un ficheiro local. Non se poden compilar os ficheiros non locais.

en: Cannot run command: %1
    Work path does not exist: %2
gl: Non se pode executar a orde: %1
    A ruta de traballo non existe: %2

en: Failed to run "%1". exitStatus = %2
gl: Non se puido executar «%1». Estado de saída = %2

en: Building <b>%1</b> cancelled
gl: Cancelouse a construción de <b>%1</b>

en: No target available for building.
gl: Non hai ningún obxectivo dispoñíbel para construír.

en: There is no local file or directory specified for building.
gl: Non se especificou ningún ficheiro nin directorio local para construír.

en: Already building...
gl: Xa se está a construír…

en: Building target <b>%1</b> ...
gl: Construíndo o obxectivo <b>%1</b>…

[ctx: @info]
en: <title>Make Results:</title><nl/>%1
gl: <title>Resultados de Make:</title><nl/>%1

en: Found one error. | Found %1 errors.
gl[0]: Atopouse un erro.
gl[1]: Atopáronse %1 erros.

en: Found one warning. | Found %1 warnings.
gl[0]: Atopouse un aviso.
gl[1]: Atopáronse %1 avisos.

en: Build failed.
gl: A construción fallou.

en: Build completed without problems.
gl: A construción completouse con problemas.

[ctx: The same word as 'ld' uses to mark an ...]
en: undefined reference
gl: referencia non definida

en: Target Set
gl: Grupo de obxectivos

en: Clean
gl: Limpar

en: Config
gl: Configurar

en: ConfigClean
gl: Configurar e limpar

en: build
gl: construír

en: clean
gl: limpar

en: quick
gl: rápido

[ctx: T as in Target set]
en: <B>T:</B> %1
gl: <B>O:</B> %1

[ctx: D as in working Directory]
en: <B>Dir:</B> %1
gl: <B>C:</B> %1

en: Use:
    "%f" for current file
    "%d" for directory of current file
    "%n" for current file name without suffix
gl: Use:
    «%f» para o ficheiro actual
    «%d» para o directorio do ficheiro actual
    «%n» para o nome do ficheiro actual sen sufixo

en: Command/Target-set Name
gl: Nome da orde ou grupo de obxectivos

en: Working Directory / Command
gl: Cartafol de traballo ou orde

en: Create new set of targets
gl: Crear un novo grupo de obxectivos

en: Copy command or target set
gl: Copiar a orde ou grupo de obxectivos

en: Add new target
gl: Engadir un novo obxectivos

en: Build selected target
gl: Construír o obxectivo escollido

note: i18n: ectx: Menu (Build Menubar)
en: &Build
gl: &Construír

en: Insert path
gl: Inserir a ruta

en: Select directory to insert
gl: Seleccione un directorio para inserir
