kate - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Show preview for known color names
gl: Amosar unha vista previa dos nomes de cores coñecidos.

en: Also show the color picker for known color names (e.g. skyblue).
    See https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords for the list of colors.
gl: Amosar tamén o selector de cor para nomes de cores coñecidos en inglés (p. ex. skyblue).
    Consulte en https://www.w3.org/TR/SVG11/types.html#ColorKeywords a lista de cores.

en: Place preview after text color
gl: Colocar a vista previa despois do texto da cor.

en: Hex color matching
gl: Coincidencia de cores hexadecimais

en: 12 digits (#RRRRGGGGBBBB)
gl: 12 díxitos (#RRRRGGGGBBBB)

en: 9 digits (#RRRGGGBBB)
gl: 9 díxitos (#RRRGGGBBB)

en: 8 digits (#AARRGGBB)
gl: 8 díxitos (#AARRGGBB)

en: 6 digits (#RRGGBB)
gl: 6 díxitos (#RRGGBB)

en: 3 digits (#RGB)
gl: 3 díxitos (#RGB)

en: Color Picker
gl: Selector de cores

en: Color Picker Settings
gl: Configuración do selector de cores

en: Select Color (Hex output)
gl: Seleccionar a cor (saída hexadecimal)

en: View Color [Read only]
gl: Ver a cor (só lectura)
