katefilebrowserplugin - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Enter a name filter to limit which files are displayed.
gl: Insira un nome para filtrar que limite os ficheiros que se amosan.

[ctx: @action:inmenu]
en: Open With
gl: Abrir con

en: &Other...
gl: &Outro…

en: You are trying to open 1 file, are you sure? | You are trying to open %1 files, are you sure?
gl[0]: Está a piques de abrir un ficheiro, está seguro de que quere abrilo?
gl[1]: Está a piques de abrir %1 ficheiros, está seguro de que quere abrilos?

[ctx: @action:button]
en: Open All Files
gl: Abrir todos os ficheiros

en: Bookmarks
gl: Marcadores

en: Current Document Folder
gl: Cartafol do documento actual

en: Options
gl: Opcións

en: Automatically synchronize with current document
gl: Sincronizar automaticamente co documento actual

en: Highlight current file
gl: Realzar o ficheiro actual

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: A&vailable actions:
gl: Accións &dispoñíbeis:

en: S&elected actions:
gl: Accións &escollidas:

en: Filesystem Browser
gl: Navegador do sistema de ficheiros

en: Filesystem Browser Settings
gl: Configuración do navegador do sistema de ficheiros

en: Filesystem
gl: Sistema de ficheiros
