katesymbolviewer - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Show Functions
gl: Amosar as funcións

en: Functions
gl: Funcións

en: Show Macros
gl: Amosar as macros

en: Show Structures
gl: Amosar as estruturas

en: Structures
gl: Estruturas

en: Show Subroutines
gl: Amosar as subrutinas

en: Show Modules
gl: Amosar os módulos

en: Subroutines
gl: Subrutinas

en: Modules
gl: Módulos

en: Show Uses
gl: Amosar os usos

en: Show Pragmas
gl: Amosar os Pragmas

en: Uses
gl: Usos

en: Namespaces
gl: Espazos de nomes

en: Defines
gl: Definicións

en: Classes
gl: Clases

en: SymbolViewer
gl: Visor de símbolos

en: Tree Mode
gl: Modo de árbore

en: Expand Tree
gl: Expandir a árbore

en: Show Sorted
gl: Amosar ordenado

en: Show Parameters
gl: Amosar os parámetros

en: Symbol List
gl: Lista de símbolos

en: Filter...
gl: Filtrar…

[ctx: @title:column]
en: Symbols
gl: Símbolos

[ctx: @title:column]
en: Position
gl: Posición

en: Sorry, not supported yet!
gl: Sentímolo, pero aínda non está dispoñíbel.

en: File type: %1
gl: Tipo de ficheiro: %1

en: Display functions parameters
gl: Amosar os parámetros das funcións

en: Automatically expand nodes in tree mode
gl: Expandir automaticamente os nodos no modo en árbore

en: Always display symbols in tree mode
gl: Amosar sempre os símbolos no modo en árbore

en: Always sort symbols
gl: Ordenar sempre os símbolos

en: Parser Options
gl: Opcións do analizador

en: Symbol Viewer
gl: Visor de símbolos

en: Symbol Viewer Configuration Page
gl: Páxina de configuración do visor de símbolos

en: Show Methods
gl: Amosar os métodos

en: Show Classes
gl: Amosar as clases

en: Globals
gl: Globais

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &Settings
gl: &Configuración

en: Show Tags
gl: Amosar as etiquetas

en: Show Params
gl: Amosar os parámetros

en: Show Variables
gl: Amosar as variábeis

en: Show Templates
gl: Amosar os modelos

en: Params
gl: Parámetros

en: Variables
gl: Variábeis

en: Templates
gl: Modelos
