katetextfilter - en to gl translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
gl: <title>Resultado de:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
gl: Non ten permisos para executar aplicacións externas á súa vontade. Se quere este permiso contacte co administrador do sistema.

en: Access Restrictions
gl: Restricións de acceso

en: Text Filter
gl: Filtro de texto

en: Usage: textfilter COMMAND
gl: Utilización: textfilter ORDE

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
gl: <qt><p>Utilización: <code>textfilter ORDE</code></p><p>Substitúe a escolla co resultado da orde de intérprete de ordes indicada.</p></qt>

en: &Filter Through Command...
gl: &Filtrar por unha orde…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
gl: Diálogo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
gl: Insira a orde por onde &canalizar o texto escollido:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
gl: Abrir os resultados nun novo documento.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
gl: Copia o resultado para o portapapeis deixando sen cambiar o documento.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
gl: Copiar o resultado no canto de pegalo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
gl: Se marca esta opción hanse xuntar as saídas STDOUT e STDERR e non se han informar os erros.
    Se non a escolle, STDERR amosarase como unha mensaxe pasiva.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
gl: Xuntar STDOUT e STDERR

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Utilidades
