katexmltools - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: XML Tools
gl: Ferramentas de XML

en: &Insert Element...
gl: &Inserir un elemento…

en: &Close Element
gl: Pe&char o elemento

en: Assign Meta &DTD...
gl: Asignar un meta &DTD…

en: Assign Meta DTD in XML Format
gl: Asignar un Meta DTD en formato XML

en: The current file has been identified as a document of type "%1". The meta DTD for this document type will now be loaded.
gl: O ficheiro actual identificouse como un documento do tipo «%1». O meta DTD para este tipo de documento cargarase agora.

en: Loading XML Meta DTD
gl: Estase a cargar o meta DTD XML

en: The file '%1' could not be opened. The server returned an error.
gl: Non se puido abrir o ficheiro «%1». O servidor devolveu un erro.

en: XML Plugin Error
gl: Erro do complemento de XML

en: XML entities
gl: Entidades XML

en: XML attribute values
gl: Valores do atributo XML

en: XML attributes
gl: Atributos XML

en: XML elements
gl: Elementos XML

en: Insert XML Element
gl: Inserir un elemento XML

en: Enter XML tag name and attributes ("<", ">" and closing tag will be supplied):
gl: Insira o nome da etiqueta XML e os seus atributos (forneceranse o «<», o «>» e a etiqueta de peche):

en: The file '%1' could not be parsed. Please check that the file is well-formed XML.
gl: Non se puido procesar o ficheiro «%1». Comprobe que o ficheiro contén XML correcto.

en: The file '%1' is not in the expected format. Please check that the file is of this type:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    You can produce such files with dtdparse. See the Kate Plugin documentation for more information.
gl: O ficheiro «%1» non ten o formato agardado. Comprobe que o ficheiro é deste tipo:
    -//Norman Walsh//DTD DTDParse V2.0//EN
    Pode crear estes ficheiros con dtdparse. Consulte a documentación do complemento de Kate para máis información.

en: Analyzing meta DTD...
gl: Estase a analizar o meta DTD…

en: Cancel
gl: Cancelar
