kate - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Filter...
gl: Filtrar…

note: i18n: ectx: Menu (LSPClient Menubar)
en: LSP Client
gl: Cliente de LSP

en: Go to Definition
gl: Ir á definición

en: Go to Declaration
gl: Ir á declaración

en: Find References
gl: Atopar referencias

en: Highlight
gl: Realzar

en: Format
gl: Formatar

en: Rename
gl: Renomear

en: Show selected completion documentation
gl: Amosar a documentación do completado seleccionado

en: Include declaration in references
gl: Incluír a declaración nas referencias

en: Show hover information
gl: Amosar información ao cubrir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkOnTypeFormatting)
en: Format on typing
gl: Formatar ao escribir

en: Incremental document synchronization
gl: Sincronización incremental dos documentos

en: Restart LSP Server
gl: Reiniciar o servidor de LSP

en: Restart All LSP Servers
gl: Reiniciar todos os servidores de LSP

en: Expand All
gl: Expandilo todo

en: Collapse All
gl: Pregalo todo

en: RangeHighLight
gl: Realce de intervalo

en: Line: %1:
gl: Liña: %1:

en: No results
gl: Non hai resultados

[ctx: @title:tab]
en: Definition: %1
gl: Definición: %1

[ctx: @title:tab]
en: Declaration: %1
gl: Declaración: %1

[ctx: @title:tab]
en: References: %1
gl: Referencias: %1

[ctx: @title:tab]
en: Highlight: %1
gl: Realzar: %1

en: No edits
gl: Non hai edicións

[ctx: @title:window]
en: Rename
gl: Renomear

[ctx: @label:textbox]
en: New name (caution: not all references may be replaced)
gl: Novo nome (ollo: poden non substituírse todas as referencias)

en: Failed to start server: %1
gl: Non se puido iniciar o servidor: %1

en: Failed to read server configuration: %1
gl: Non se puido ler a configuración do servidor: %1

en: Tree Mode
gl: Modo de árbore

en: Automatically Expand Tree
gl: Expandir a árbore automaticamente

en: Sort Alphabetically
gl: Ordenar alfabeticamente

en: Show Details
gl: Amosar os detalles

en: Symbols
gl: Símbolos

en: No LSP server for this document.
gl: Non hai un servidor de LSP para este documento.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSymbolSort)
en: Sort symbols alphabetically
gl: Ordenar os símbolos alfabeticamente
