kate - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enter RBQL query
gl: Insira unha consulta en RBQL

en: Add new tab
gl: Engadir unha nova lapela

en: Execute query
gl: Executar a consulta

en: File has header
gl: O ficheiro ten cabeceira

en: Failed to get separator for current document. Not a CSV/TSV doc?
gl: Non foi posíbel obter o separador do documento actual. Pode ser que non sexa un documento CSV ou TSV?

en: Document is empty
gl: O documento está baleiro.
